KĀ BŪT LAIMĪGAI "Iedvesmas universitāte" III

Vai tu vēlies būt enerģijā un resursā?

Vai tu vēlētos, lai tev būtu vairāk naudas?

IEDVESMAS UNIVERSITĀTE tevi aicina pievienoties 2 nedēļu online lekciju ciklam, kas dos tev iespēju paaugstināt savu enerģiju un resursu. Kā zināms, no tā, cik mums ir enerģija, ir ļoti atkarīga mūsu spēja veiksmīgi darboties ikdienā un sasniegt savus mērķus. No mūsu enerģijas ir atkarīgs arī tas, cik daudz spējam nopelnīt naudu labākām lietām un skaistākai dzīvei. Tā kā nauda ir viens no svarīgākajiem resursiem mūsu dzīvē, tad "Iedvesmas universitātes" pavasara semestrī atsevišķi pievērsīsimies arī tieši tam, kā to pavairot.

Mēs sniegsim tev ne tikai jaunas teorētiskas zināšanas, bet arī praktiskus padomus un soļus, ko tu jau reāli vari pielietot savā dzīvē, lai paceltu savu enerģiju jaunā līmenī un palielinātu naudas plūsmu. Piedāvāsim arī fiziskās prakses, kas dos rezultātus jau momentāni. "Iedvesmas universitātes" pavasara semestrī raudzīsimies uz to, lai tu jūti pozitīvas pārmaiņas pēc iespējas vairākās dzīves jomās!

Tu gūsi ne vien atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem, bet arī iedvesmu un motivāciju rīkoties. Iedvesmas universitātes pavasara semestris tevi iepazīstinās ar ceļu no sevis apzināšanas līdz taustāmiem sasniegumiem.

 

Iedvesmas universitāte norit jau 3. reizi un pavasara semestrī mācīsimies:

 • kā sevī vairot un uzturēt enerģiju 
  • gan psiholoģiskā līmenī, 
  • gan fiziski;
 • kā pavairot savus naudas resursus;
 • kā panākt, lai tava apkārtējā vide strādā tavā labā, pavairojot tavu enerģiju un resursus. 

Piedaloties Tu iegūsi

ZINĀŠANAS VISAM MŪŽAM
Šī būs iespēja mācīties no labākajiem jomas ekspertiem, lai apzinātos savu resursu. Mēs jau tagad zinām, ka tu esi kas vairāk kā tu domā! Vērsīsim apzinātu uzmanību enerģijai un tās nozīmei, lai tu sasniegtu vairāk - personīgi un profesionāli. Jo tieši tava enerģija ir tā, kas paredz tavu sasniegumu kvalitāti. Tieksimies uz jaunu enerģijas pieplūdumu, augstāku finanšu plūsmu un prasmi palielināt savs resursus. Tava lielākā privilēģija būs kursa bagātīgā programma un vieslektoru dažādība, kas sniegs zināšanu un metožu apjomu, ko nav iespējams saņemt, mācoties no viena lektora.

SKAIDRU VĪZIJU TĀLĀKAJIEM SOĻIEM
Ja jauniegūtās zināšanas pārvērtīsi darbībās, jau kursa laikā gūsi skaidru vīziju par tālāk veicamajiem soļiem, lai nonāktu augstākas enerģijas līmenī un attīstītu savas idejas pelnošos un tavas vērtības pilnveidojošos procesos.

PERSONĪGU ATBALSTU
Mēs tevi atbalstīsim un dosimies šajā ceļojumā kopā! Vari būt droša, ka saņemsi atbildes uz visiem sev aktuālajiem jautājumiem, kā arī tiksi nodrošināta ar atbalstu un atgriezenisko saiti.

 

Ar zināšanām un ekskluzīvu informāciju dalīsies:

Kurss tiešsaistē ir lielisks veids kā iegūt sasniegt jaunas zināšanas un iemaņas ar vienu klikšķi! Tu vari palikt savā drošajā vidē, ērti iekārtoties un satikt vieslektorus turpat dīvānā otrpus ekrānam.
Online mācības ir izdevīga investīcija sevī, nepārmaksājot un neraizējoties par savas ikdienas pārplānošanu. Lekcijas un materiāli tev būs pieejami atkārtotai skatīšanās iespējai!

KURSA NORISE

Lai gūtu labāko ekspertu zināšanas un efektīvākās prakses:

 • Veic apmaksu.
 •  Pēc "Iedvesmas universitāte" iegādes uzsāc sekot "Iedvesmas universitāte" Instagram kontam @iedvesmas_universitāte un nosūti savu Instagram vārdu uz info@ibhappy.lv, atbildot uz aicinājuma vēstuli  (ja tavs Instagram vārds sakrīt ar tavu vārdu, ar kuru tika veikta iegāde, tad to sūtīt mums nav nepieciešams). Dalībnieku apstiprināšana notiks no 4. marta.
 • Noteiktajos datumos lektori pieslēgsies šī IG kontam un tur noturēs tiešsaistes lekciju par konkrēto tematu.
 • Lekcijas laikā tev būs iespēja mijiedarboties ar lektoriem un uzdot savus jautājumus.
 • Pēc tiešsaistes lekcijas noslēguma video materiāli vēl mēnesi tiks saglabāti šajā IG kontā. Tā kā lekcijas tiks saglabātas ierakstā, tu tās varēsi noskatīties jebkurā sev ērtā laikā un vietā.
 • Paralēli dalībniecēm būs pieejams arī atbalsta čats Telegram kanālā. Tajā varēs dalīties ar savu pieredzi un gūt atbalstu savu grūtību pārvarēšanā un pozitīvajos sasniegumos.

  "IEDVESMAS UNIVERSITĀTES" PAVASARA SEMESTRA PROGRAMMA:

  Pirmā nedēļa.
  11.03. (pirmdiena) 19:00

  Kā ikdienā saglabāt enerģiju? Kristīnes Zviedres lekcija.

  12.03. (otrdiena) 19:00

  Kā pelnīt vairāk? Elīnas Pelčeres praktiskā lekcija.

  13.03. (trešdiena) 19:00

  Biohakings enerģijai. Kaspara Vendeļa lekcija.

  14.03. (ceturtdiena) 19:00

  Naudas enerģija. Intas Brūnas lekcija.

  15.03. (piektdiena) 19:00 Atrodi savu Flow! Zuarguss lekcija.
  17.03. (svētdiena) 19:00 Fen šui jeb tavs vides resurss. Ilzes Bērziņas lekcija.
  Otrā nedēļa.
  18.03. (pirmdiena) 19:00 Atrodi savu enerģiju ar Cilvēka Dizainu. Darjas Krastiņas lekcija.
  19.03. (otrdiena) 19:00 Kas vairo un dod enerģiju savās mājās. Karīnas Sūces lekcija.
  20.03. (trešdiena) 19:00 Cigun nodarbība enerģijai. Zitas Siliņas nodarbība.
  21.03. (ceturtdiena) 19:00 Atbrīvo telpu, atbrīvo elpu! Dairas Bites praktiskā lekcija.
  22.03. (piektdiena) 19:00 Kā kļūt par saules bateriju un atjaunot savu enerģiju? Baibas Bieļas lekcija.
  24.03. (svētdiena) 19:00 Joga čakru harmonizēšanai. Vinetas Klotiņas nodarbība.
                                   

   Visas lekcijas un nodarbības notiks tiešsaistē slēgtā Instagram kontā. Lekcijas un nodarbības būs pieejamas vēl mēnesi pēc ziemas semestra beigām.

  Dalībniecēm būs pieejams arī atbalsta čats Telegram kanālā. Tajā varēs dalīties ar savu pieredzi un gūt atbalstu savu grūtību pārvarēšanā un pozitīvajos sasniegumos.

  Lekciju plānā var tikt veiktas nelielas izmaiņas.

   

  Visām, kas pieteiksies uz "Iedvesmas universitāte" pavasara semestri būs pieejama Bonusa lekcija:

  Iedomājies, cik izmaksātu šīs vērtīgās zināšanas un prakses apgūt pie katra lektora atsevišķi!

  Mēs esam radījuši tev iespēju mācīties no šiem lieliskajiem ekspertiem par lielisku cenu. Un ja tu izlem un piesakies ātri, tad tava cena ir daudz draudzīgāka! 

   Pievienojies “Kā būt laimīgai” IEDVESMAS UNIVERSITĀTEI un nonāc, iespējams, brīnišķīgākajā izaugsmes vidē, ko papildinās katras augt un pilnveidoties apņēmušās sievietes enerģija! Tu kļūsi par vienu no tām - iedvesmotajām! 

  Back to blog