KĀ BŪT LAIMĪGAI "Iedvesmas Universitāte"

Ir sācies rudens. Un tieši rudens ir tāds īstais jaunais gads. Atgriežamies pie darbiem, mācībām, nodarbībām un treniņiem. Ģimenes un savas rutīnas. Gribam visu paspēt.  Atceramies par saviem sapņiem un mērķiem, kurus gribam realizēt, ieradumiem, kurus gribam ieviest, un lietām, ko jau sen gribam izdarīt.

 Tu jau zini, cik bieži sanāk tā, ka ikdiena ievelk savā "vāveres ritenī". Tu attopies- atkal jau pagājis mēnesis. Un tā arī nekas no vēlamā nav izdarīts.

Vai arī skrien, dari visu un beigās Tu esi tā izdegusi, ka neko jau vairs negribās un nekam nav spēka. Skaties uz citiem, kā viņi visu paspēj un nesaproti- kā viņi to dara?

Kā to visu paspēt, kā beidzot izdarīt to, ko jau sen esi vēlējusies? Kā vislabāk saplānot savu dienu? Kā būt produktīvākai, bet neizdegt?
.
To visu ir iespējams saprast! Un galvenais ir iespējams saprast, kā tieši Tev būtu vislabāk, lai Tu justos labi.
.
 

Esam radījuši KĀ BŪT LAIMĪGAI “Iedvesmas universitāti”, lai dotu iespējas iemācīties tās dzīvei ļoti svarīgās prasmes, kuras skolā un augstskolā nemāca, bet kas ļoti būtiski ietekmē mūsu dzīvi un to, cik tā ir laimīga.

KĀ BŪT LAIMĪGAI vienmēr ir apkopojis labāko ekspertu zināšanas un jaunākās un efektīvākās prakses, dodot iespēju izvēlēties un saprast, kas ir piemērotākais tieši tev.

Arī KĀ BŪT LAIMĪGAI “Iedvesmas universitāte” dos iespēju mācīties no labākajiem ekspertiem konkrētajā jomā un iegūt visaptverošu skatījumu uz konkrētu tēmu, kādu nevar iegūt, mācoties tikai no viena lektora.

 

"Iedvesmas universitātes" rudens semestra programma:

Pirmā nedēļa.
25.09. (pirmdiena) 7:00

Cigun prakse enerģijai. Zitas Siliņas nodarbība. Iegūsim enerģiju visai dienai un savu plānu realizēšanai. Iemācīsimies vingrojumu kompleksu, ko varēsi vēlāk praktizēt, lai paceltu savu enerģiju.

25.09. (pirmdiena) 19:00

Kādu dzīvi Tu sev vēlies ieplānot? Ievadnodarbība kopā ar labbūtības kouču Līgu Andžāni. Iegūsi lielāku skaidrību par to, kā šobrīd jūties dažādās dzīves jomās un kam būtu prioritāri ieplānot savu laiku. Pirms nodarbības saņemsi darba lapas.

26.09. (otrdiena) 7:00 Cigun prakse. Zitas Siliņas nodarbība.
26.09. (otrdiena) 12:00

Tavi pozitīvie ieradumi. Dagnijas Lejiņas lekcija. Iegūsim sapratni, kā ieviest savā dzīvē pozitīvus ieradumus.

27.09. (trešdiena) 7:00 Cigun prakse. Zitas Siliņas nodarbība.
27.09. (trešdiena) 19:00

Biohakings tavai visproduktīvākajai dienai. Kaspara Vendeļa lekcija. Iegūsim skaidrību, kā vislabāk sev sakārtot dienu un savu grafiku, lai tas paceļ tavu produktivitāti.

28.09. (ceturtdiena) 7:00 Cigun prakse. Zitas Siliņas nodarbība.
28.09. (ceturtdiena) 19:00

Enerģijas iegūšana atbilstoši tavai astroloģiskajai kartei. Astroloģes Ingas Mekšūnas meistarklase. Iegūsim zināšanas, kā paskatīties savā astro kartē un saprast, ko tieši tev darīt, lai paceltu sev enerģiju un dzīvesprieku, lai visās dzīves jomās tev ietu labāk.

29.09. (piektdiena) 7:00 Cigun prakse. Zitas Siliņas nodarbība.
29.09. (piektdiena) 19:00 Kā plānot dienu atbilstoši Cilvēka Dizainam. Darjas Krastiņas lekcija. Sapratīsim, kā mums katram atbilstoši savam Cilvēka dizaina tipam plānot dienu un dzīvi kopumā, lai tu justos vislabāk un neizdegtu rīkojoties pēc sabiedrības standarta modeļiem.
01.10. (svētdiena) 19:00 Kā savā ikdienā ieviest ātru, bet efektīvu mājās kārtības uzturēšanas procesu. Dairas Bites lekcija. Uzzināsi praktiski izmantojamas idejas, kā izvairīties no tā, ka nedēļas nogales pārvēršanas mājas kārtošanas maratonā.
Otrā nedēļa.
02.10. (pirmdiena) 7:00 Cigun prakse. Zitas Siliņas nodarbība.
02.10. (pirmdiena) 12:00 Kā savā ikdienā ieviest un uzturēt fiziskās aktivitātes. Fitnesa treneres Ilonas Zālmanes lekcija. Iemācīsimies, kā savā ikdienā ieviest un noturēt fiziskās aktivitātes.
2.10. (pirmdiena) 19:00 Plāno laiku, kā tev patīk! Praktiskā laika plānošanas meistarklase ar Baibu Drēgeri-Vaivodi. Iemācīsimies dažādas praktiskas laika plānošanas metodes, lai vari izmantot sev patīkamāko un piemērotāko.
03.10. (otrdiena) 7:00 Cigun prakse. Zitas Siliņas nodarbība.
03.10. (otrdiena) 12:00 Saplāno savu dienu ar Dagniju Lejiņu.
04.10. (trešdiena) 7:00 Cigun prakse. Zitas Siliņas nodarbība.
04.10. (trešdiena) 19:00

Meditācijas un apzinātības prakse tavā ikdienā. Zuarguss meistarklase. Sapratīsim, ko mums ikdienā dod meditācija un apzinātības prakses. Plus būs meditācijas prakse.

05.10. (ceturtdiena) 7:00 Cigun prakse. Zitas Siliņas nodarbība.
06.10. (piektdiena) 7:00 Cigun prakse. Zitas Siliņas nodarbība.
8.10. (svētdiena) 19:00 Balansa atrašana starp plānu un plūdumu. Psiholoģes Evitas Štālas lekcija. Integrēsim visas divu nedēļu jaunās zināšanas kopējā skaidrībā sev.                                   

 Visas lekcijas un nodarbības notiks tiešsaistē slēgtā Instagram kontā @iedvesmas_universitate. Lekcijas un nodarbības būs pieejamas vēl mēnesi pēc rudens semestra beigām.

 

Ar savu pieredzi pašizaugsmes sfērā, mēs esam uzaicinājuši "Iedvesmas universitātē" kā lektorus piedalīties labākos ekspertus dotajā tēmā.

Tu varēsi gūt zināšanas no šiem fantastiskajiem lektoriem divu nedēļu garumā.

Tu spēsi sakārtot savu dienu un dzīvi tieši tā, lai sasniegtu savus mērķus un izdarītu to tā, kā tieši tev ir vislabāk un atbilstošāk.

 

Cik tev izmaksā nesakārtota ikdiena, nesasniegti mērķi, neieviesti tavai veselībai un dzīvei kopumā svarīgi ieradumi?

Cik izmaksātu, ja tu šīs vertīgās zināšanas un prakses mācītos no katra lektora atsevišķi?

Mēs esam radījuši tev iespēju mācīties no šiem lieliskajiem ekspertiem par lielisku cenu. Un ja tu izlem un piesakies ātri, tad tava cena ir vēl daudz draudzīgāka.

 

Atpakaļ uz emuāru